דובב גרינברג צילום קריינות הפקה נוכחות דיגיטלית

מה שרואים משם אפשר גם לראות מכאן...

שמי דובב גרינברג  את האהבה לדיגיטל גיליתי כבר בגיל קטן מאוד, עוד מהמחשב הראשון ומשחקי המחשב הראשונים שהיו באותה התקופה. צילום היה תחביב מועדף עליי והתחלתי לגלות את עולם הצילום כבר כילד בבית הספר היסודי. בבר המצווה קיבלתי את מצלמת הוידאו הראשונה שלי כמתנת יום הולדת, וכבר אז מיד הבנתי מה ארצה להיות כשאהיה גדול.

הדרך למקום שבו אני היום הייתה ועודנה ארוכה מאוד. התחלתי בלימודי צילום בטכניון, לימודי עריכת וידאו, אנימציה תלת מימדית, פוטושופ, שיווק דיגיטלי ובניית אתרים, ולקחתי מאות שיעורים פרטיים עם המורים הטובים בתחומם. תמיד דגלתי בחשיבה של ראייה רחבה והבנת הנושאים לעומקם, ולכן חקרתי וקראתי כל ספר שהצלחתי למצוא ורכשתי ידע וניסיון המעניקים לי את היכולת להעניק ללקוחותיי עולם ומלואו. כיום אני מנהל סטודיו להפקות סרטים, צילום, קריינות ושיווק דיגיטלי,

אני עובד מול משרדי הפרסום הגדולים בישראל ומייצג את החברות הגדולות בישראל לצד עסקים פרטיים. אני מייעץ לעסקים בנושא הדיגיטל בתחום העתקת והרחבת העסק לאינטרנט, שיפור המיתוג התדמית והנוכחות הדיגיטלית.

אני מזמין אתכם לסייר באתר שלי ולצפות במגוון רחב של עבודות, צילומים ודוגמאות של פרויקטים שעשיתי עבור לקוחותיי השונים. אני לשרותכם בכל שאלה ועניין.

מעוניין לדבר איתנו כעת?
שלח דרך ווטסאפ
דילוג לתוכן